Universe Music – музика і звук для відео-ігор
Музыкальная звукозаписывающая студия

Чим «зачепити» користувача?

Чи знаєте ви, що більшість користувачів не відокремлюють зорові враження та звуковий зміст? Дослідники Массачусетського технологічного інституту показали двом групам людей один і той же кліп. Перший – з бідним звуковим оформленням. Другий – з чудовим звуком. Підсумок – 95% глядачів оцінили другий кліп як кращий. Ваші споживачі – не виняток.

Розроблюючи інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, захоплюючий геймплей та HD-графіку, не забудьте про звукове оформлення. Правильний звук – це половина задоволення від гри, а значить – і прибутку. Ви готові віддати його конкурентам?

Студія Universe Music пропонує професійне звукове оформлення для ваших ігор, мультфільмів, відеороликів. До сфери наших послуг входить все, що може звучати в ігровому світі: оригінальна музика, звукові ефекти, шумові фони оточення, голосове озвучування персонажів російською, українською, англійською та іншими мовами.

Чому Universe Мusic?

Причина № 1 – термін.
Ми виконуємо умови договору, тому завжди здаємо свою частину роботи вчасно. Навіть якщо провайдер вимикає інтернет, а десятки акторів працюють дистанційно. Ми дотримуємось терміну, незважаючи на пору року, температуру «за бортом» і форс-мажори. Або ви отримуєте знижку 15%.

Причина №2 – особистий контроль якості власником компанії.
Ми цінуємо нашу репутацію і клієнтів, тому не виконуємо роботу, яку соромно покласти в портфоліо. Кожний продукт ми випробовуємо до тих пір, поки не будемо впевнені, що все ідеально. Саме тому ви отримуєте звукове оформлення, яке на 100% передає атмосферу гри.

Причина № 3 – чесність та увага.
Нам, як і вам, важливий результат роботи – популярність гри у кінцевого споживача. Саме тому ми завжди відстежуємо реакції гравців на нашу роботу. І знаємо точно, що йде на користь грі, а що може зіпсувати враження.

Причина № 4 – точна інформація щодо статусу проекту.
Ми поважаємо ваш час та розуміємо, яка відповідальність лягає на ваші плечі. Саме тому в будь-який момент ми готові надати звіт з проекту. Ви знаєте точно, що вже виконано і що має бути виконано.

Причина № 5 – гнучка цінова політика.
Ми завжди намагаємось запропонувати клієнтам більше. Якщо ви працюєте з нами вперше, ми виконуємо тестову роботу безкоштовно – декілька складних на ваш погляд звуків з вашого проекту, тестовий музичний трек або декілька фраз пробного озвучування персонажа. Ви можете оцінити якість роботи та прийняти зважене рішення.

Реалізовані проекти

Озвучених ігор: більше 80
Озвучено промо-роликів і трейлерів: більше 200
Озвучено мультфільмів: 9

Наша компетенція

4 роки на ринку
33 клієнтів
24 клієнтів звернулися до нас повторно

Наша команда

Ирина Чабан

Ірина Чабан

директор
Співзасновник студії і обличчя компанії. Саме з нею ви спілкуєтеся в листуванні та на ігрових конференціях. У студії відповідає за стратегію розвитку та ведення бізнес-процесів, а також стежить за якістю роботи і термінами її виконання.

Ростислав Чабан

Ростислав Чабан

композитор, саунд-дизайнер
Співзасновник студії Universe Music. Талановитий бас-гітарист і різносторонній композитор. Починав музичну кар’єру в циганському ансамблі, потім 15 років відповідав за музику в групі «Я и Друг Мой Грузовик». До створення Universe Music написав музику для 9 анімаційних фільмів. Має великий досвід створення музики і звукових ефектів для ігор.

Максим Рудько

Максим Рудько

саунд-дизайнер
Закінчив Київський Національний Університет Культури і Мистецтв за спеціальністю «звукорежисер» і музичну школу за класом фортепіано. Має великий досвід роботи звукорежисером на телебаченні та запису звуку в «польових» умовах. У студії займається створенням звукових ефектів для ігор.

2016 Universe Music Studio © All rights reserved | Site development: WebTeam.com.ua