Відгуки про Universe Music Studio


Завжди приємно працювати з професіоналами

Завжди приємно працювати з професіоналами. Universe Music саме такий випадок. Всі замовлення були виконані пречудово й в зазначені терміни. До правкам ставилися абсолютно спокійно і робили їх з приголомшливою оперативністю. Такі, як ви, створюють відчуття непохитної впевненості в тому, що робота буде виконана ідеально. Будемо раді співпрацювати з вами в подальшому. Ще раз велике спасибі.

Жданович Олексій, менеджер
Alconost Inc.

Отримали дійсно якісний матеріал і на 100% професійне ставлення

Незважаючи на те, що віддалене співробітництво завжди обтяжене різного роду труднощами, ми отримали дійсно якісний матеріал і на 100% професійне ставлення з боку хлопців зі студії. Все було зроблено чітко в терміни, всі побажання враховані, переробки вносилися без питань до тих пір, поки ми не отримали бажаний результат. Упевнений, ми продовжимо співпрацю і в майбутньому. Щиро бажаю хлопцям успіху та нових досягнень.

Костянтин Митрофанов, генеральний продюсер
RocketJump Games

Працювали практично в цілодобовому режимі

Дякуємо за високопрофесійне і оперативне виконання нашого замовлення по голосовій озвучці казуальної гри "Secrets of Power. Alexander the Great." Особливу подяку хочеться висловити за ту кількість акторів, яке було запропоновано на етапах відбору варіантів, і за виконання замовлення у вкрай стислі терміни, практично в цілодобовому режимі. Обов'язково будемо співпрацювати надалі.

Артем Кононов, директор
Stella Games

Працюють на результат

Більше десятка проектів ми реалізували за допомогою команди Universe Music. Особливо хочу підкреслити 2 відмітні особливості нашої співпраці:

  1. Хлопці працюють на результат. Наприклад, для гри з тваринами були записані звуки справжніх тварин (в розплідниках і фермах), а не створені їх електронні версії.
  2. Команда UM вміє працювати як з окремими звуками, так і з атмосферним наповненням гри. Вони завжди були першими в черзі на бета-версію ігор для розуміння наповнення гри.

Іноді у мене складалося відчуття, що ми, як замовники, підводимо своїх звуковиків, тому що з їх боку всі роботи виконувалися в строк, і якщо моя команда десь затрималася, доводилося зупинятися і їм.

Я особисто дуже вдячний хлопцям за приємне і професійне співпрацю! Рекомендую і бажаю всіляких успіхів!

Бахарєв Олександр, Founder and CEO
Hooligans Entertainment
2016 Universe Music Studio © All rights reserved | Site development: WebTeam.com.ua