Послуги

Втілення у звуці всіх максимальних можливостей — це Universe Music.
Чудовий музичний супровід і звуковий дизайн допоможуть пройнятися атмосферою будь-якої гри.

Оригінальна музика для відео-ігор, трейлерів, кат-сцен, мультфільмів. Ми працюємо в найрізноманітніших музичних жанрах, передаючи емоції та влучно потрапляючи в образ на екрані.

Звукові ефекти для ігор, месенджерів та інших додатків. В нашому арсеналі ліцензійні звукові бібліотеки, власний банк унікальних звуків, сучасні технології, талант і невичерпна фантазія.

Акторське озвучування російською, українською, англійською, основними європейскими та азіатськими мовами. Робота з професійними акторами допоможе влучно передати емоції, характер та індивідуальність ваших ігрових персонажів.

Ігрові трейлери та презентаційні ролики часто допомагають вирішити, чи варто купувати або завантажувати додаток. Якісний та продуманий звук значно впливає на привабливість продукту для користувача. Дозвольте нам за допомогою звуку перетворити ваше відео в гармонійний та стильний продукт.

Як ми працюємо? Всього 3 кроки до унікальної атмосфери від Universe Music

Коли потрібні музика і звуки:

  • Крок 1. Ви ставите задачу, надсилаєте матеріали, ми уточнюємо ТЗ ,затверджуємо термін і вартість робіт.
  • Крок 2. Ми розпочинаємо роботу та узгоджуємо кожну порцію треків з вами. У разі необхідності – коригуємо.
  • Крок 3. Ви умонтовуєте звуки у гру, надсилаєте нам, ми допрацьовуємо та робимо фінальний розрахунок. Ви оплачуєте роботу.

Коли потрібен голосовий супровід:

  • Крок 1. Ви ставите задачу та надсилаєте нам матеріали. Ми проводимо кастинг і надсилаємо 3-4 проби голосу для кожного персонажу.
  • Крок 2. Ви затверджуєте акторів, ми розраховуємо вартість, ви вносите 100% передоплати.
  • Крок 3. Ми записуємо матеріал, проводимо його постобробку, нарізуємо на окремі фрази. Якщо необхідно, робимо адаптацію перекладу на англійську носіями мови. Після цього ви отримуєте готові файли, які умонтовуєте у гру.
Service UM

2016 Universe Music Studio © All rights reserved | Site development: WebTeam.com.ua